Oferta pracy

Specjalista ds. funduszy unijnych i finansów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie projektów dofinansowanych dotacjami / grantami.

  • Tworzenie i obsługa budżetu projektów dofinansowanych, kosztorysów.

  • Sporządzanie prognoz finansowych i analiz, wyszukiwanie informacji i danych do analiz.

  • Obsługa finansowa realizowanych projektów.

  • Przygotowywanie zestawień i monitorowanie kosztów firmowych

  • Składanie wniosków o płatność, zasilanie systemu informatycznego projektu dotacyjnego dokumentami, materiałami, informacjami.

  • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi, realizowanie przelewów.

  • Opracowywanie wniosków o wprowadzenie zmian, sprawozdań okresowych w projektach dofinansowanych.

  • Współpraca z biurem księgowym przy opracowywaniu zestawień, rozliczeń na potrzeby projektów dofinansowanych.

  • Przygotowywanie dokumentacji postępowań zakupowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3-5 lat doświadczenia przy realizowaniu projektów z funduszy unijnych

  • Posiadana wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia analiz i prognoz finansowych.

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych. Min. Jeden rozliczany projekt przez cały okres trwania projektu.

  • Mile widziane zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.

  • Wysoki poziom i efektywność tworzonych rozwiązań.

  • Otwartość i pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

  • Pozytywna energia i nastawienie

  • Terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość.

  • Wykształcenie wyższe: techniki cieplne / chemiczne (np. energetyka / techniki cieplne inżynieria cieplna / inżynieria cieplna i procesowa / inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne).

To oferujemy

  • Ciekawy, pełen wyzwań o bardzo dużym potencjale innowacyjny projekt.

  • Szkolenia kompetencyjne.

  • Zaangażowanie firmy w tworzenie dobrych praktyk i kultury wspierającej pozytywną atmosferę, która panuje w firmie :)

  • Ukierunkowanie na wdrażanie tworzonych rozwiązań.

  • Prace wg nowoczesnych metod zarządzania projektem.

  • Nastawienie na innowacyjność.

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy