Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. funduszy unijnych

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Duchnicka 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scope Fluidics S.A.

Duchnicka 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie wydatków ponoszonych w projektach realizowanych przez spółki Grupy Scope Fluidics zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie, w tym:

  • przygotowywanie wniosków o płatność/ sprawozdań/ raportów

  • przygotowywanie i kompletowanie wymaganych dokumentów potwierdzających poniesienie wydatków

  • bieżąca współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje

  • Monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów we współpracy z Kierownikami projektów, a w razie potrzeby przygotowywanie wniosków o zmiany w umowach o dofinansowanie

  • Wsparcie działu zakupów w realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów

  • Realizacja działań informacyjnych i promocyjnych zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów

  • Przygotowywanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów

  • Monitorowanie dostępnych źródeł dofinansowania dla projektów planowanych do realizacji przez spółki Grupy Scope Fluidics, a w razie decyzji o ubieganiu się o nowe dofinansowanie - koordynacja i udział w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2)

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE, mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych

  • Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE

  • Podstawowa znajomość zagadnień administracyjno-księgowych (rachunkowość, kadry)

  • Bardzo dobra organizacja pracy i dokumentów

  • Skrupulatność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnych na skalę świata projektach badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.

  • Możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w obszarze nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Swobodną i pozytywną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, w tym m.in. SARS-Cov-2, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect, planującą w roku 2021 przejść na rynek główny GPW.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat będzie mieć możliwość pracy, rozwoju i awansu przy wspieraniu funkcjonowania Pionu Finansowego Grupy Scope Fluidics.