Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. funduszy unijnych

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Scope Fluidics S.A.

Duchnicka 3

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie wydatków ponoszonych w projektach realizowanych przez spółki Grupy Scope Fluidics zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie, w tym:
  • przygotowywanie wniosków o płatność/ sprawozdań/ raportów
  • przygotowywanie i kompletowanie wymaganych dokumentów potwierdzających poniesienie wydatków
  • bieżąca współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje
  • Monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów we współpracy z Kierownikami projektów, a w razie potrzeby przygotowywanie wniosków o zmiany w umowach o dofinansowanie
  • Wsparcie działu zakupów w realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów
  • Realizacja działań informacyjnych i promocyjnych zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów
  • Monitorowanie dostępnych źródeł dofinansowania dla projektów planowanych do realizacji przez spółki Grupy Scope Fluidics, a w razie decyzji o ubieganiu się o nowe dofinansowanie - koordynacja i udział w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE, mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych
  • Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • Podstawowa znajomość zagadnień administracyjno-księgowych (rachunkowość, kadry)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dokumentów
  • Skrupulatność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnych na skalę świata projektach badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.
  • Możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w obszarze nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Swobodną i pozytywną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, w tym m.in. SARS-Cov-2, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect, planującą w roku 2021 przejść na rynek główny GPW.

Kandydat będzie mieć możliwość pracy, rozwoju i awansu przy wspieraniu funkcjonowania Pionu Finansowego Grupy Scope Fluidics.

Specjalista ds. funduszy unijnych, Duchnicka 3, Warszawa