Oferta pracy

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

C&K Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.Sp.kO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

C&K Kancelaria Doradztwa Gospodarczego działa na rynku doradztwa europejskiego nieprzerwanie od 2004 roku. W tym czasie wsparliśmy ponad tysiąc podmiotów, zarówno publicznych jak i prywatnych, a pozyskane dla nich dofinansowanie przekroczyło 1 miliard zł.

Należymy do grona czołowych firm doradczych w Polsce. W ogólnopolskim rankingu podmiotów specjalizujących się w pozyskiwaniu środków finansowych z UE, prowadzonym przez wydawnictwo „Fundusze Europejskie”, zostaliśmy sklasyfikowani jako jedna z wiodących firm doradczych pod względem skuteczności pozyskiwanego dofinansowania. W rankingu magazynu FORBES uznano nas za najskuteczniejszą firmę doradczą na Mazowszu.

Nasze główne specjalizacje: działalność badawczo-rozwojowa oraz przedsięwzięcia inwestycyjne, IT, internacjonalizacja, termomodernizacja i OZE.

Sukces osiągnęliśmy dzięki wysokiej staranności i jakości. Postawiliśmy na stały zespół specjalistów doświadczonych w pozyskiwaniu funduszy oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Kancelaria poszukuje specjalisty z zakresu przygotowywania i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich, w tym przede wszystkim regionalnych programów operacyjnych, POIR, POPW.

Opis stanowiska

Naszym celem jest powiększenie Zespołu o dość samodzielną osobę, do której obowiązków będzie należało w szczególności:

  • Wsparcie eksperckie klientów Kancelarii (w zdecydowanej większości przedstawicieli sektora prywatnego) na etapie definiowania projektu.
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie – przeważająca część zleceń dotyczy projektów z zakresu B+R. Szukamy osób, które swobodnie poruszają się w definicji prac rozwojowych, badań przemysłowych, a także potrafią i lubią pracować z przedstawicielami „świata nauki”.
  • Weryfikacja i konstruktywna ocena materiałów otrzymywanych od klientów, stanowiących materiał do opracowania projektów.
  • Wsparcie eksperckie klientów Kancelarii realizujących projekty, które otrzymały dofinansowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu projektów inwestycyjnych , w tym badawczo-rozwojowych dla przedsiębiorców.
  • Znajomość zasad rozliczania projektów. Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i rozliczaniu przedsięwzięć współfinansowanych z budżetu środków europejskich.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami Kancelarii, na rzecz których realizowane są usługi doradcze.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doskonała organizacja prac

Kancelaria oferuje

  • Stabilność zatrudnienia – liczymy na dobrą i stałą współpracę. Bardzo zależy nam na budowaniu stabilnego, zgranego zespołu.
  • Pracę nad ciekawymi projektami dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców.
  • Partnerską relację z osobami zarządzającymi zespołem „funduszowym”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy