Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. generowania leadów - Lead Generation Specialist

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i analiza wyników kampanii marketingowych przy wykorzystaniu kanałów digital marketingu

  • Prowadzenie kampanii marketing performance głównie pod kątem generowania leadów w kooperacji z działami produktowymi wewnątrz firmy i agencjami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie analiz i raportów w celu poprawy efektywności działań / ich optymalizacji w kanale digital

  • Wdrażanie i nadzorowanie projektów online dot. generowania leadów

  • Monitorowanie działań konkurencji i rynku oraz trendów w obszarze e-commerce

  • Raportowanie skuteczności kampanii

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu

  • Praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia kampanii performance i generowania leadów

  • Doskonałej organizacji pracy własnej i podejmowania inicjatyw

  • Samodzielności i orientacji na osiąganie wyznaczonych celów

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel

  • Doświadczenia we współpracy z agencjami marketingowymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole profesjonalistów – mamy świetny, zgrany team!

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach/konferencjach/dofinansowanie do studiów)

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze i 2 dni zdalnie)

  • Brak dress code’u

  • Zieloną, spokojna lokalizację biura przy Stadionie Narodowym (Łotewska 9a, Saska Kępa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy