Oferta pracy

Specjalista ds. Gier | Game Tester

Teleperformance Polska

  • Chorzowska 146d, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 146d

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie poprawnego funkcjonowania gier oraz raportowanie znalezionych błędów podczas faz alfa, beta i GA

  • Będziesz wsparciem technicznym dla graczy sieciowych, którzy kontaktują się z nami poprzez czat, email i telefon

  • Będziesz specjalistą od rozwiązywania problemów technicznych napotkanych na platformach gamingowych (rozwiązywanie problemów z kontem, pomoc w grze, problemy z regulaminem i bezpieczeństwem gry)

  • Pomożesz nam w moderowaniu naszych forów gamingowych (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Nocna zajawka na grę to u Ciebie standard? Dobrze się składa bo gramy od 6:00 do 24:00 (czas pracy to 8 godzin)

Nasze wymagania

  • Jesteś maniakiem gier? To dobrze! Szukamy osób, które mają doświadczenie w grach MMORPG i innych gatunkach gier online na różnych platformach

  • Umiesz rozszyfrować skrót GGWP, a przy okazji jesteś aktywnym i zaangażowanym użytkownikiem na forach graczy online.

  • Doświadczenie w moderowaniu forów tematycznych i grup w social mediach będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość sprzętu do gier, platform i technologii sieciowych masz w małym palcu

  • Jesteś urodzonym strategiem więc bez problemu rozwikłasz zagadkę bugów i errorów

  • Jesteś responsywny, podejmujesz inicjatywę i potrafisz pracować w oparciu o listę priorytetów

  • Język angielski ogarniasz na poziomie B1

Mile widziane

  • znajomość branży gier komputerowych,

  • doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego,

  • obycie ze sprzętem i produktami na platformy PS4, Xbox One, 3DS, iOS, Android, Mac, Switch,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,

  • możliwość pracy przy najbardziej rozpoznawalnych tytułach klasy AAA,

  • szansę na rozwój w branży gier komputerowych,

  • wygodne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,

  • pakiet Medicover Sport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • ubezpieczenie na życie PZU

  • wewnętrzne szkolenia, projekty rozwojowe oraz mentoringi

  • naukę języków obcych w ramach wewnętrznych inicjatyw i konwersatiorów (5 języków)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Globalny zasięg, wieloletnie doświadczenie i innowacyjność pozwala nam skutecznie reagować na różnorodne potrzeby płynące z rynku usług outsourcingowych.Co robimy na co dzień? Zapewniamy wielokanałową i wielojęzyczną obsługę klienta, wsparcie techniczne oraz pozyskiwanie klientów na rynkach B2C i B2B w handlu elektronicznym, handlu detalicznym, IT, elektronice, bankowości, usługach finansowych, energetyce, FMCG, mediach i sektorze opieki zdrowotnej.

Rok 2020 był trudny ale podczas pandemii nie zwalniamy tempa! Jako jedna z nielicznych firm w branży wykazujemy tendencję wzrostową. Rozwijamy się, zdobywamy nowych klientów, otwieramy biura i zatrudniamy pracowników! W trosce o zdrowie naszych pracowników, ponad 80% naszego zespołu pracuje z domu, wykonując swoją pracę jeszcze bardziej efektywnie.

Przewiń do profilu firmy