Specjalista ds. GIS - Geodeta

  • Wadowice, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GAMUZA sp. z o.o.

    Spółka GAMUZA zajmuje się kompleksową usługą zarządzania wegetacją roślinności w pasach sieci elektroenergetycznych. Naszym zadaniem jest wspieranie Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w zapewnianiu bezpiecznego oraz niezawodnego przesyłu energii elektrycznej.

    Oczywistą misją firmy jest dbanie o zadowolenie naszych klientów. Chcemy być partnerem dla największych w Polsce przedsiębiorstw energetycznych w zakresie redukcji zagrożeń ze strony szaty roślinnej, wykorzystywać zaawansowane technologie i wieloletnie doświadczenie do efektywnego ekonomicznie i zgodnego z prawem prowadzenia prac wycinkowych. Dążymy do tego, aby GAMUZA kojarzyła się z rzetelnością, profesjonalizmem oraz nowoczesnością.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wadowice

    Gamuza Sp. z o.o poszukują dynamicznej i ambitnej osoby gotowej rozwijać się przy projektach związanych z kompleksowym zarządzaniem wegetacją roślinności w pasach sieci elektroenergetycznych.

    Zakres obowiązków:

    • Prace związane z przetwarzaniem danych przestrzennych: wektoryzacja danych, geoprocesing, wizualizacja,
    • Przygotowanie i pozyskanie zgód właścicieli gruntów, decyzji administracyjnych,
    • Współpraca z Instytucjami i Urzędami,
    • Analiza danych przestrzennych oraz wsparcie koordynatorów projektów.

    Wymagania:

    • Czynna znajomość oprogramowania QGis,
    • Znajomość pakietu Office,
    • Podstawowa wiedza związana z przetwarzaniem danych przestrzennych, układów współrzędnych, wektoryzacji danych.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Udział w innowacyjnych projektach z zastosowaniem technologii GIS i LIDAR,
    • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, w tym możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Gamuza Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Białej przy ul. Michałowicza 46/2 adres e-mail: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.