Oferta pracy

Specjalista ds. Google Ads

FRAHS & FRAHS sp. z o.o.O firmie

6 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza firma od kilku lat działa na rynku e-Commerce - w ostatnim roku znacznie zwiększając sprzedaż i zaznaczając swoją obecność. Budujemy swoją markę, rozwijamy działy sprzedażowe - głównie elektronika i zegarki. Do naszej młodej i prężnie działającej ekipy poszukujemy osoby przede wszystkim pełnej pasji, chęci do pracy i rozwijania naszych działań – głównie interesuje nas rozwój oraz optymalizacja kampanii Google Ads.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads (google shopping / sem / kampanie produktowe), Facebook Ads
  • Analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
  • Podstawowa konfiguracja Google Analytics, Google Tag Manager
  • Nadzór nad kosztami i budżetem, analiza i monitoring kampanii, raportowanie
  • Nadzorowanie pracy agencji oraz freelancerów (np. copywriterów)
  • Mile widziane wszystkie umiejętności dotyczące SEO!

MILE WIDZIANE PORTFOLIO

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii Google Ads - świadomość, co wpływa na te narzędzia i jakie zmiany należy poczynić na stronie, aby kampanie były jak najbardziej zoptymalizowane!
  • Znajomość narzędzi - Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize

MILE WIDZIANE

  • Wszelka wiedza z zakresu SEO i umiejętność jej wykorzystania w praktyce
  • Wszelkie umiejętności marketingowe dotyczące głównie poszerzania kanałów sprzedaży i pozyskania nowego cennego ruchu w naszych sklepach

OFERUJEMY

  • Pracę w miłej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania
  • Premię uznaniową - za widoczną realizację celów i poprawę sprzedaży
  • Możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy