Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Semtop

Specjalista ds. marketingu

Semtop O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja planów marketingowych

  • samodzielne prowadzenie kampanii SEO oraz SEM

  • bieżące raportowanie działań

  • wystawianie dokumentów handlowych

  • regularny kontakt z klientami firmy

Nasze wymagania

  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętność analityczngo myślenia,

  • umiejętność szybkiego poznawania narzędzi technologicznych, aplikacji

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy

  • znajomości zagadnień związanych z Google Ads, SEO, Google Analytics oraz CMS: Wordpress, Presta Shop itd (wdrażanie konwersji)

  • - możliwość przyuczenia

  • dodatkowym atutem będzie znajomość FB

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • profesjonalne szkolenie/kurs,

  • przyjazną atmosferę.

Semtop

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, nie boisz się nowych wyzwań i lubisz kiedy to Ty masz wpływ na ostateczną decyzję – idealne miejsce dla Ciebie.

Semtop to nie tylko firma zajmująca się marketingiem internetowym, ale jest to miejsce składające się z kreatywnego grona młodych ludzi. W pracy cenimy przede wszystkim otwartość na nowe rozwiązania, wzajemną pomoc w rozwiązywaniu problemów jak i śmiałość w podejmowaniu decyzji.

Przewiń do profilu firmy