Oferta pracy

Specjalista ds. Google Ads | SEM

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii efektywnościowych w Google Ads

  • Budowanie długookresowej strategii SEM i rozwój działań pod kątem zakładanych KPI

  • Analiza, optymalizacja i testowanie nowości – stawiamy na ciągły rozwój!

  • Identyfikowanie szans, usprawnianie procesów i zwiększanie efektywności kampanii SEM – w szczególności poprzez automatyzację

  • Współpraca z innymi specjalistami Biura eCommerce i raportowanie do leadera zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads lub innych wyszukiwarkach internetowych

  • Doskonała znajomość Google Analitycs i umiejętność interpretacji danych

  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego – dodatkowe języki mile widziane – prowadzimy kampanie performance na ponad 50 rynkach sprzedaży, będziesz mieć okazję tworzyć kampanie w języku polskim, angielskim oraz innych językach dostępnych na LOT.com

Mile widziane

  • Doświadczenie w działaniach na budżetach powyżej 150.000 zł

  • Doświadczenie w korzystaniu z SA360

  • Umiejętność automatyzowania swojej pracy

To oferujemy

  • Realny wpływ na strategię rozwoju jednego z największych polskich eCommerce

  • Pracę na najlepszych narzędziach z zakresu digital marketingu, analityki oraz sprzedaży internetowej

  • Bezpośrednią współpracę z dedykowanym zespołem Google oraz innymi wiodącymi liderami branży lotniczej oraz eCommerce

  • Rozwój kampanii performance w innych lokalnych wyszukiwarkach (Bing, Seznam, Naver, etc.)

  • Udział w konferencjach branżowych (w Polsce i za granicą)

  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach interdyscyplinarnych projektów

  • Pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Pracę w zespole ekspertów w Digital Marketingu – jesteśmy otwarci, ambitni i nastawieni na sukces – czekamy na Ciebie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Chcesz rozwijać się w Data Driven & Performance Marketingu? Myślisz analitycznie i masz doświadczenie w Google Ads? Lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności na skalę międzynarodową? Dołącz do nas! Szukamy talentów do naszego Teamu in-house prowadzącego działania w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Przewiń do profilu firmy