Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Google Adwords oraz Google Analytics

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Szkoleń Kwalifikacyjnych Sp. z. o. o. Sp. k.

    Placówka edukacyjna Centrum Szkoleń Kwalifikacyjnych zajmuje się podwyższaniem kwalifikacji zawodowych. Szkoła organizuje wszelkiego rodzaju kursy doszkalające dla osób prywatnych oraz pracowników małych, średnich i dużych firm.

    Obowiązki:

    • Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords
    • Codzienne monitorowanie oraz optymalizowanie kampanii
    • Analizowanie oraz udoskonalanie prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
    • Śledzenie oraz wprowadzanie do kampanii nowych i skutecznych rozwiązań
    • Tworzenie i omawianie przygotowanych raportów wraz z podsumowaniem działań prowadzonych kampanii.

    Kogo szukamy/ oczekujemy:

    • Osób z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
    • Specjalistów Google AdWords z dużym doświadczeniem, które samodzielne potrafią prowadzić, optymalizować, analizować kampanie,
    • Mile widziane dodatkowe certyfikaty ukończenia kursów specjalistycznych dot. Kampanii AdWords, status partnera Google itp.,
    • Osób o optymistycznym usposobieniu wykazujących pełne zaangażowanie,
    • Osób kreatywnych, samodzielnych i zaradnych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracy na pełny etat lub inną dowolną formę współpracy,
    • Wysokie wynagrodzenie,
    • W pełni wyposażone pomieszczenia w nowym biurowcu w centrum Wrocławia lub pracę zdalną,
    • Stałe godz. pracy, od pon do pt w godz. od 9 do 17 lub od 8 do 16,
    • Dobrą lokalizację - Śródmieście, łatwy dojazd, zaraz obok przystanku autobus/tramwaj,
    • Dodatkowo po okresie próbnym: kartę sportową, pakiet medyczny Luxmed, bogaty pakiet na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”