Oferta pracy

Specjalista ds. gospodarki leśnej i logistyki wewnętrznej

NITROERG S.A.O firmie

NITROERG S.A.

pl. Alfreda Nobla 1

Bieruń

NITROERG S.A. poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z planowaną gospodarką leśną i na terenach zieleni oraz prac gospodarczych i transportowo-załadunkowych,
  • zamawianie materiałów, części do maszyn i urządzeń,
  • udział w postępowaniach przetargowych w ramach funkcjonowania komórki,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji wewnętrznej, w tym systemu zarządzania jakością i środowiskiem oraz dokumentacji leśnej i zadrzewionej,
  • sprzedaż drewna oraz prowadzenie ewidencji sprzedaży,
  • nadzór nad pracownikami komórki,
  • prowadzenie ewidencji godzin oraz dodatków dla podległych pracowników,
  • prowadzenie ewidencji i specyfikacji usług wewnętrznych i zewnętrznych komórki.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • doświadczenie: minimum rok pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie techniczne lub ekonomiczne,
  • podstawowa wiedza z zakresu pielęgnacji zieleni i prac w lesie przy pozyskiwaniu drewna i ochronie p.poż.,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

W zamian Spółka oferuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie z długimi tradycjami,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych, karta wstępu na obiekty sportowe, pracowniczy program emerytalny).

Oferty prosimy przesyłać klikając przycisk aplikowania.

Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a RODO - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NITROERG S.A. z siedzibą w Bieruniu Pl. Alfreda Nobla 1, zawartych w dokumentach Specjalista ds. Logistyki Wewnętrznej oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych*.
W związku z tym dobrowolnie przekazuję moje dane osobowe i oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulę informacyjną zamieszczoną pod adresem http://www.nitroerg.pl/pl/praca.html oraz mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie.
*niepotrzebne skreślić

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy