Oferta pracy

Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Media ExpertO firmie

Media Expert

Panattoni Park Łódź East Budynek 3b

Łódź

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Specjalisty ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji
miejsce pracy: Centrum Dystrybucji w Łodzi, ul. Zakładowa 90/92

Zawsze masz traktować człowieka jako cel sam w sobie, a nie tylko środek do celmu - pisał Immanuel Kant. Bo człowiek jest najważniejszy. Zawsze. Jeśli też tak uważasz, to ta oferta jest dla Ciebie! Zostań Koordynatorem Administracji!

Zapewnimy Ci:

  • umowę na pełen etat
  • pensję zawsze na czas i system premiowy (także za staż)
  • obiad za złotówkę
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych salonach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • prowadzenie wyjaśnień inwentaryzacyjnych
  • obsługa procesów logistycznych i magazynowych
  • nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów
  • wyjaśnianie rozbieżności w dostawach
  • tworzenie raportów

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości systemów WMS, ERP
  • samodzielności, dokładności oraz analitycznego myślenia
  • zaangażowania w rozwój działu
  • znajomości procesów logistycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy zespołowej

Mamy pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy