Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. gospodarki magazynowej i logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    M. WITKIEWICZ, D. KISZKA-DEMSKI DARMADO sp.j.

    Jesteśmy firmą zrzeszającą sklepy sportowe SnowShop.pl, SurfShop.pl i BikeSalon.pl. W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego sklepu W Warszawie na Bemowie (ul. Wrocławska, lokal o łącznej powierzchni 800m2), zatrudnimy specjalistę ds. gospodarki magazynowej i logistyki

    Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się firmie z mocną pozycją na rynku to ta oferta jest dla Ciebie!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Specjalista ds. gospodarki magazynowej i logistyki - BEMOWO

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie gospodarki magazynowanej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchu między magazynami w systemie informatycznym,
    • Koordynacja i nadzór nad przepływem materiałów magazynowanych,
    • Realizacja towarowania sklepów na podstawie wytycznych Regionalnego Managera ds. Sprzedaży,
    • Zarządzanie dokumentacją magazynową,
    • Wprowadzanie kodów towarowych do systemu,
    • Organizowanie inwentaryzacji cyklicznych,
    • Klipsowanie i cenowanie towarów,
    • Wyjaśnianie niezgodności w zestawieniach towarów,
    • Utrzymywanie porządku w magazynach według obowiązujących procedur,
    • Przyjmowanie i obsługa dostaw oraz zwrotów,
    • Opiniowanie reklamacji (braki, nadwyżki, uszkodzenia) towarów i produktów,
    • Organizowanie wysyłek do klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • Przygotowanie produktów do wysyłki, w tym dokumentów przewozowych,
    • Dbanie o dostępność materiałów eksploatacyjnych używanych w magazynie i procesie wysyłek,
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doskonała organizacja pracy
    • Obowiązkowość, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w pracę
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
    • Znajomość oprogramowania Sage (Symfonia Handel) będzie znacznym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole pasjonatów sportu
    • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

    Kontakt: Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem i z krótkim listem motywacyjnym opisującym Twoje zawodowe doświadczenie klikając w przycisk aplikowania.