Specjalista ds. gospodarki magazynowej

VAN PUR S.A.

  • Jędrzejów

    Jędrzejów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów dotyczących sprzedaży wyrobów gotowych i innych materiałów;

  • Kontrola poprawności wystawianych dokumentów o których mowa powyżej pod względem merytorycznym jak i ilościowym i wartościowym zgodnie z przyjętym zamówieniem;

  • Kontrola wprowadzanych zamówień do Systemu Informatycznego;

  • Kontrolę zapasów magazynowych w Systemie SAP w celu utrzymania ciągłości sprzedaży;

  • Wystawianie faktur dotyczących bonusów oraz innych dokumentów związanych

  • z obsługą klienta;

  • Kontrola zwrotów dokumentów towarzyszących wysyłce oraz segregowanie poszczególnych dokumentów;

  • Dostarczanie kompletnych dokumentów zwrotnych od klientów do Dz. Księgowości.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programów pakietu Office (w szczególności MS Excel), mile widziana znajomość programu SAP,

  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym (II zmiana do g. 20),

  • Umiejętność planowania oraz analizy przyczynowo - skutkowej zdarzeń,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia z obszaru kadr i płac

  • przyjazną atmosferę,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • pakiet socjalny,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy