Oferta pracy

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Klient pracuj.pl poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno

Główne zadania:

  • Organizacja dostaw i współpraca z klientami
  • Analiza zapotrzebowania klientów
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Kontrolowanie poprawności danych systemowych
  • Wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie działań logistycznych – nadzór nad harmonogramem dostaw

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej (budowlanej)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności dobra znajomość Excel)
  • Wykształcenie min średnie - Logistyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego lub / i niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Przyuczenie do wykonywanej pracy
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia
  • Pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy