Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Rawa Mazowiecka, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadasz doświadczenie na stanowisku administarcyjnym w firmie produkcyjnej? Dobrze mówisz po angielsku, a funkcje w Excelu to dla Ciebie ,,bułka z masłem" ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku Specjalista ds. gospodarki magazynowej!

Specjalista ds. gospodarki magazynowejNumer ref.: /138/11/2021/AP/99587

zadania

  • Kontrola stanów magazynowych
  • Zamawianie materiału wsadowego
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • Wyceny materiałowe
  • Obsługa dokumentacji zakupowo – magazynowej
  • Aktualizacja danych dotyczących dostępności towarów w systemie
  • Weryfikacja, opisywanie i potwierdzanie zamówień zakupowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywności, samodzielności w działaniu, umiejętności podejmowania decyzji

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się miedzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę oraz zatrunienie bezpośredni przez naszego klienta
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki okolicznościowe
  • Możliwość korzystania z bezpłatnych  lekcji agielskiego oragnizowanych przez firmę
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne