Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Grana sp. z o.o.

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne w obszarze gospodarki magazynowej

  • Kontrola stanów magazynowych i przygotowywanie dokumentów transportowo-magazynowych

  • Obsługa systemów informatycznych dotyczących gospodarki magazynowej (SAP, WMS)

  • Wsparcie w pracach magazynowych (obsługa wózków widłowych, załadunek i rozładunek towaru)

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe lub student kierunków zaocznych)

  • doświadczenie na stanowisku pracownika magazynowego lub w obszarze administracji magazynu

  • znajomość zasad magazynowania towarów oraz przygotowania dokumentów transportowo-magazynowych

  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość narzędzi pakietu MS Office: Outlook, Excel oraz programów magazynowych

  • aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz praktyczna umiejętność ich obsługi (warunek konieczny)

  • komunikatywna znajomość j.angielskiego

  • odpowiedzialność, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć rozwoju w kierunku gospodarki magazynowej / logistyki

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • Praca na I zmianę w godzinach 6:00 – 14:00 lub 10:00-18:00

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze gospodarki magazynowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grana to światowy lider w produkcji i sprzedaży napojów rozpuszczalnych ze zbóż i cykorii. Od 1999 roku jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Cafea. Rocznie sprzedajemy tysiące ton mieszanek, produkowanych na zamówienia Klientów z całego świata. Operujemy zarówno w sektorze B2B, jak i B2C. Rozwijamy własne marki oraz wspieramy rozwój marek naszych Klientów. Grana to ekspert w swojej kategorii i zaufany partner handlowy. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, prace badawczo-rozwojowe oraz park maszynowy.

Nasza marka Inka jest liderem rynku kaw zbożowych w Polsce

i dynamicznie się rozwija. Nowymi produktami Inki są napoje będące roślinną alternatywą do mleka. Inka posiada wyróżnienie „Superbrands Polska Marka” oraz statuetkę „Effie” za efektywną kampanię reklamową.

Przewiń do profilu firmy

O nas

W firmie Grana jesteśmy dumni z naszych produktów, kojarzonych z naturalnością i tradycją. Wartości te są spójne z naszym myśleniem o prowadzeniu biznesu. Ważne są dla nas bezpieczeństwo i stabilność, ale umiemy też reagować na zmienną rzeczywistość – potrafimy szybko wdrażać nowe rozwiązania.

Codziennie tworzymy miejsce pracy, które jest nie tylko profesjonalne, ale również przyjazne. Czujemy się odpowiedzialni za swoją pracę i z zaangażowaniem realizujemy ambitne zadania

i projekty. Działamy w oparciu o bezpośrednie relacje – stawiamy na otwartość, współpracę

i wzajemny szacunek.

Biznes opieramy na budowaniu długofalowych relacji z Klientami, zrównoważonym rozwoju

i produktach najwyższej jakości, co od wielu lat pozwala nam utrzymać pozycję lidera na rynku kaw zbożowych w Polsce i na świecie.

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.