Oferta pracy

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności gwarantujących poprawną i terminową realizację wysyłek

  • Koordynacja i administrowanie przepływu towarów na Magazynie

  • Obsługa modułu magazynowego SAP EWM

  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów towarzyszących wysyłce

  • Planowanie wysyłek w ramach wymiany wewnątrz grupy Deceuninck

  • Generowanie list kompletacyjnych

  • Przyjmowanie dostaw

  • Ścisła współpraca z zespołem magazynu, działem transportu oraz logistyki

Nasze wymagania

  • Min. 1-2 lata doświadczenia w logistyce, na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (lub kierunkowe techniczne)

  • Uprawnienia do kierowania wózkami UDT

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zdolność pracy pod presją czasu

  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie oraz system premiowania

  • Możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Opieka medyczna w Medicover

  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 663 480 023 (w godzinach 9:00-15:00).