Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

HISERT POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

HISERT POLSKA sp. z o.o.

Zapadła 8d

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i weryfikacja stanów magazynowych materiałów na szwalni,
  • składanie zamówień u dostawców na wybrane dodatki pasmanteryjne, przeprowadzanie kontroli jakości zamówionych towarów, składanie ewentualnych reklamacji,
  • wsparcie działu zakupów w składaniu zamówień u dostawców na materiały,
  • weryfikacja dostaw materiałów, produktów i surowców potrzebnych do produkcji,
  • praca na systemie przeznaczonym do kontroli stanów magazynowych: przesunięcia magazynowe, wprowadzanie stanów magazynowych, korekt, ściąganie zużytych materiałów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie oraz sporządzanie dokumentacji z tym związanej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w zakresie pracy na magazynie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • znajomość systemu ERP,
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność,
  • umiejętności komunikacyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • nagroda jubileuszowa

Działalność HISERT obejmuje obszary produkcji oraz handlu. Firma stworzyła kilka marek odzieżowych, których wspólną cechą jest najwyższa możliwa jakość. Kupując nasze produkty, klient ma pewność, że otrzymuje towar wysokiej jakości, wytworzony w duchu Fair Trade.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która wysoko ceni myślenie lokalne. Nasze zakłady produkcyjne oraz zaplecze magazynowe znajdują się w Europie i nie zamierzamy tego zmieniać. Nieustannie się rozwijamy i podbijamy kolejne rynki, ale wszystkie nasze działania cechuje skupienie na stabilnym i zrównoważonym rozwoju.

Na co dzień tworzymy zgraną i profesjonalną grupę pasjonatów, która dokłada wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych.

Specjalista ds. gospodarki magazynowej, Zapadła 8d, Szczecin