Oferta pracy

Specjalista ds. gospodarki materiałowej

Opolgraf S.A.O firmie

Opolgraf S.A.

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie gospodarką magazynową

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy wykorzystaniu programu

  • komputerowego

  • czynny udział w inwentaryzacjach doraźnych i zdawczo-odbiorczych

  • uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym oraz sporządzanie odpowiedniej

  • dokumentacji

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

  • zamawianie materiałów do produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętności komunikacyjne, samodzielność i dyscyplina pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in. pakiet medyczny, karta FIT sport, udział w ubezpieczeniu grupowym

Drukarnia „Opolgraf” S.A., znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. gospodarki materiałowej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem „Specjalista ds. gospodarki materiałowej”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.