Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. gospodarki surowcowej

  • Malbork, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn, Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest ogólnopolskim koncernem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży cukru. Jest obecnie największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru buraczanego w Europie. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

    Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
    Oddział „Cukrownia Malbork” w Malborku

    poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Nr referencyjny:

    SGS_MAL

    Miejsce świadczenia pracy:

    Malbork oraz rejon kontraktacyjny Oddziału KSC S.A. „Cukrownia Malbork” w Malborku w szczególności powiaty: elbląski, malborski, nowodworski oraz powiaty ościenne

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zamierzeń kontraktacyjnych buraków cukrowych zgodnie z polityką Spółki
    • zaopatrywanie plantatorów w rolnicze środki produkcji
    • bezpośrednie doradztwo agrotechniczne w zakresie produkcji buraków cukrowych
    • nadzór nad plantacjami buraków cukrowych
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji dla plantatorów zgodnie z wymogami w tym zakresie
    • nadzór nad prowadzonym skupem surowca

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe rolnicze (preferowana wiedza z zakresu agrotechniki lub technologii upraw)
    • znajomość aktualnie stosowanych technologii w uprawie w szczególności środków ochrony roślin
    • umiejętność elastycznego działania i podejmowania samodzielnych decyzji, a także kreatywność
    • umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień
    • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie podstawowym oraz zmianowym
    • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • bogaty pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 3 maja 2019 r.
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.