Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Gwarancji i Ubezpieczeń

  • Wólka Kozodawska (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLAQUA Sp. z o.o.

    W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • Przygotowywanie i wydawanie gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych, współpraca z brokerami i agentami ubezpieczeniowymi w zakresie gwarancji i ubezpieczeń finansowych;
    • Kompleksowa obsługa dużych projektów infrastrukturalnych w zakresie zabezpieczeń finansowych;
    • Obsługa roszczeń z gwarancji;
    • Sporządzanie analiz dokumentów przetargowych oraz wszelkich umów związanych z firmą pod kątem zabezpieczeń finansowych;
    • Dokonywanie analizy otrzymanych od Klientów dokumentów finansowych i rejestrowych pod kątem oceny ryzyka udzielenia gwarancji ubezpieczeniowych, dostosowywanie formy zabezpieczeń do istniejącego ryzyka;
    • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących linii gwarancyjnych Grupy Kapitałowej;
    • Bieżąca współpraca w ramach Grupy Kapitałowej.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne;
    • preferowane co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze budowlanym lub bankowym;
    • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja), znajomość języka hiszpańskiego mile widziana.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
    • Możliwość dojazdu do/z Warszawy firmowym transportem;
    • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • Możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
    • Pracę w zespole specjalistów z branży.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.