Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. gwarancji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci Dealerskich w Polsce w związku z nowymi inwestycjami poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Nr ref. KSG 03

    Wymagania

    • min. roczne doświadczenie na takim stanowisku w grupie VW/SKODA/AUDI/SEAT lub w ASO innych marek,
    • wykształcenie min średnie ,kierunkowe ( budowa pojazdów samochodowych),
    • doświadczenie wyłącznie w grupie VW AG,
    • znajomość Programów ETKA , Auto Stacja , SAGA,
    • podstawowa znajomość j. angielskiego,
    • dokładność i skrupulatność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacji pracy własnej,
    • komunikatywność,
    • zaangażowanie w pracę,
    • punktualność,
    • czynne prawo jazdy kategorii B.

    Opis stanowiska

    • obsługa gwarancyjna i ocena roszczeń gwarancyjnych i roszczeń dotyczących napraw w ramach dobrej woli zgodnie z wytycznymi producenta,
    • udział w monitorowaniu jakości produktu poprzez regularne i niezwłoczne rozliczanie wniosków gwarancyjnych,
    • ścisła współpracy z importerem w zakresie dokonywanych napraw,
    • wspieranie doradców serwisowych i mistrzów warsztatu w przygotowywaniu prawidłowych zgłoszeń reklamacyjnych,
    • nadzór oraz monitorowanie procesu realizacji akcji fabrycznych,
    • weryfikacja uznań gwarancyjnych,
    • kontakt z klientem w zakresie napraw gwarancyjnych,

    Oferujemy

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie pracodawcy,
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pośrednictwem
    przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".