Oferta pracy

Specjalista ds. Gwarancji

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena zasadności oraz zgłaszanie roszczeń gwarancyjnych do producentów części oraz samolotów

  • Czynne wyszukiwanie komponentów objętych gwarancją

  • Monitorowanie warunków gwarancji w zawartych umowach

  • Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych aż do ich całkowitego rozwiązania

  • Współpraca z działem zarządzania ciągłą zdatnością do lotu oraz działami finansowymi

  • Uczestnictwo w projektach i szkoleniach rozwijających działalność gwarancyjną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu logistycznym/technicznym

  • Konieczna znajomość jęz. angielskiego min. B2

  • Min. średnio-zaawansowany poziom obsługi MS Excel, znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem

  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów

  • Umiejętność projektowego podchodzenia do zadań i ustalania priorytetów

  • Zmysł analityczno-techniczny

  • Samodzielność, asertywność, umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność i determinacja w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Miłą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi