Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. gwarancji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda

    zatrudni w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 72

    Specjalistę ds. gwarancji
    Miejsce pracy: Warszawa
    Od kandydata oczekujemy:
    doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. gwarancji  w grupie VW
    prawa jazdy kat. B
    wysokiej kultury osobistej oraz zaangażowania
    Opis stanowiska :
    rozliczanie wniosków gwarancyjnych zgodnie z procedurami importera
    nadzorowanie jakości i terminowości  wykonywanych napraw gwarancyjnych
    współpraca z pozostałymi działami wspierającymi serwis mechaniczny
       Oferujemy:
    pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym
    atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników
    pracę w młodym i dynamicznym zespole
    możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.