Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakwasownia Sp. J z siedzibą w: Gdańsku ul. Wenus 73B (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HACCP

ZAKWASOWNIA BATOR sp.j.

  • Stryjska 24, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 17 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Stryjska 24

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i stałe doskonalenie systemu oraz zapewnienie jakości w zakresie HACCP, GMP, GHP;

  • Przygotowanie dokumentów i zakładu pod certyfikację;

  • Sporządzanie, bieżącej aktualizacji, nadzorowanie i weryfikacja dokumentacji systemowej: procedur, instrukcji, specyfikacji, zapisów;

  • Kontrola dostaw surowców i komponentów pod względem jakościowym;

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych;

  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP;

  • Pobieranie i wysyłanie próbek do badań, prowadzenie badań przechowalniczych, ustalanie terminów przydatności do spożycia;

  • Zarządzanie reklamacjami poprzez przeprowadzanie analizy przyczyn wystąpienia niezgodności i określenie działań naprawczych oraz korygujących.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu HACCP, GMP, GHP;

  • Praktyczna umiejętność tworzenia i rozumienia księgi HACCP, oraz umiejętność przeprowadzenia analizy ryzyka itp.;

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Komunikatywność umiejętność współpracy z zespołem;

  • Analityczne myślenie.

  • Mile widziane:

  • Certyfikat Audytora wewnętrznego HACCP, GMP, GHP;

  • Znajomość systemu ISO 22000;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w świetnym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Rabaty pracownicze;

  • Możliwość rozwoju;

  • Spotkania integracyjne.

O nas

ZAKWASOWNIA to manufaktura z misją. Specjalizujemy się w produkcji genialnych kiszonek oraz roślinnej żywności ekologicznej. Chcemy dzielić się naszą pasją do wartościowego jedzenia i zdrowego stylu życia!

Jeśli interesujesz się kuchnią roślinną, wiesz co oznacza Zero Waste, dbasz o środowisko i chcesz być częścią ważnej inicjatywy, nie czekaj!

Dołącz do Nas!