Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. handlowo – administracyjnych

TLC GroupO firmie

TLC Group

Józefa Marcika 12

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Stacjonarna obsługa klienta (głównie zagranicznego) w zakresie sprzedaży asortymentu spółki
  • Aktywne wsparcie pracy doradcy handlowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne - udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach
  • Zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania sekretariatu biura
  • Organizacja i obsługa spotkań biurowych
  • Organizacja wyjazdów służbowych pracowników
  • Prace administracyjno - biurowe

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w kontaktach z klientem zagranicznym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze
  • Szwedzką kulturę pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku?

Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego?

Obecnie szukamy młodej, ambitnej osoby do biura w Krakowie na stanowisko: Specjalista ds. handlowo - administracyjnych.

Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o pewnej pozycji na rynku, zachęcamy do składania aplikacji klikając w przycisk Aplikuj szybko.

TLC to wiodący producent schodów i konstrukcji stalowych oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej grupy, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Specjalista ds. handlowo – administracyjnych, Józefa Marcika 12, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków