Specjalista ds. handlowo technicznych - produkty audio instalacyjnego

TOA ELECTRONICS EUROPE G.M.B.H. sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Myśliwska 21
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

TOA ELECTRONICS EUROPE G.M.B.H. sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE

Myśliwska 21

Gdańsk

japoński producent systemów nagłośnieniowych, bezprzewodowych, konferencyjnych DSO

Poszukuje

do oddziału handlowego w Polsce

kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • skuteczne oferowanie rozwiązań w zakresie produktów audio do stałej instalacji znajdujących się w ofercie TOA (urządzenia public adress, systemy bezprzewodowe i konferencyjne , systemy DSO );
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie funkcji i parametrów technicznych oferowanych rozwiązań;
  • wsparcie klientów na miejscu instalacji.

Wymagania zasadnicze:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w handlu urządzeniami audio instalacyjnego lub systemami bezprzewodowymi i konferencyjnymi ( rynek B2B ) lub wsparciu technicznym w w/w zakresie produktowym;
  • Znajomość rozwiązań audio instalacyjnego dostępnych na rynku;
  • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny akustyki;
  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za powierzane zadania;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w uruchamianiu i konfigurowaniu urządzeń audio instalacyjnego;
  • znajomość programu Auto Cad w zakresie instalacji nagłośnieniowych;
  • znajomość nowoczesnych form prezentacji produktów poprzez e-kanały komunikacji (YouTube, Facebook, LinkedIn) oraz zasad publikacji materiałów w tych kanałach.

Oferujemy:

  • pracę  w japońskiej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz uznanej pozycji na rynku polskim;
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w młodym, dynamicznym oraz doświadczonym zespole specjalistów;
  • stabilne warunki wynagrodzenia;
  • dobre wyposażenie stanowiska pracy w tym auto dla celów służbowych;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • możliwość uczestnictwa w dużych projektach.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do zespołu TOA Polska prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z krótkim listem motywacyjnym odnoszącym się do wymagań niniejszego ogłoszenia  i informacją na jakie stanowisko osoba aplikuje.

Kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję podczas całego procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy