Oferta pracy

Specjalista ds. Handlowo-Technicznych

GRAWERPIX CENTRUM REKLAMYO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

GrawerPix Centrum Reklamy jest firmą, która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2010r. Od tego czasu prężnie się rozwija, powiększając zarówno park maszyn jak i kadrę pracowniczą. Firma kompleksowo obsługuje klientów w zakresie szerokorozumianej reklamy.

W dniu dzisiejszym posiada silnie wypracowaną pozycję na rynku, a ilość zleceń i chęć rozwoju stwarza konieczność rozszerzenia składu personalnego.

SPECJALISTA
DS. HANDLOWO-TECHNICZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • rozwijanie relacji z obecnymi klientami,
  • wymiarowanie powierzchni reklamowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • nadzór nad przebiegiem realizacji reklam i rozliczeń,
  • raportowanie.

OCZEKUJEMY OD KANDYDATA:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane techniczne),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności interpersonalnych,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności podejmowania odpowiedzialnych decyzji,
  • umiejętności organizacji zadań i pracy pod presją czasu,
  • sumienności i staranności w wykonywanych obowiązkach,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w branży reklamowej.
Siedziba firmy: Bobrowniki
Praca na terenie woj. Śląskiego

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • umowę na pełny etat,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • możliwość wpływu na budowę działu handlowego.

WYNAGRODZENIE / INFORMACJE DODATKOWE:

  • początkowo umowa na czas określony w celu weryfikacji umiejętności, a następnie na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata oraz efektów pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy