Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlowych B2B

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Firma TVprzemyslowa.pl prowadzi dystrybucję systemów telewizji przemysłowej oraz innych technicznych systemów zabezpieczeń
    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: SH/1/2018

    Zadania:

    • sprzedaż produktów do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup klientów instytucjonalnych zainteresowanych zakupem
    • budowanie trwałych relacji z klientami
    • kontakt telefoniczny, mailowy, spotkania w siedzibie firmy
    • udział w prezentacjach oferowanych systemów w terenie
    • przygotowywanie ofert handlowych

    Oczekiwania:

    • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • gotowość do wdrożenia się w zagadnienia technicznych systemów zabezpieczeń oraz chęć doskonalenia warsztatu pracy
      wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, umiejętność aktywnego słuchania i prowadzenia rozmowy)
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • samodzielność
    • umiejętności sprzedażowe
    • motywacja do pracy
    • poczucia humoru i komunikatywność

    Oferujemy:

    • życzliwe, poparte konkretną pomocą przyjęcie przez członków naszego zespołu
    • stałe atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia miesięczna
    • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się branży technicznych systemów zabezpieczeń
    • dofinansowanie lunchy oraz doskonalenia j. angielskiego
    • pracę biurze w centrum Poznania
    • możliwość awansu oraz szkoleń branżowych
    • niezbędne narzędzia pracy (komórka, komputer)

    Warunki współpracy:

    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
    • Wymiar czasu pracy: pełen etat, opcjonalnie ½ lub ¾ etatu

    Zainteresowana / Zainteresowany?
    Wyślij nam swoje CV za pomocą opcji APLIKUJ