Oferta pracy

Specjalista ds. Handlowych

CHOGI O firmie

  • 15-001 Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CHOGI

15-001 Białystok

Białystok

Polska firma usługowo-transportowa,

działająca na rynku maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych, poszukuje:

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Ofertowanie, negocjacje, sprzedaż maszyn i pojazdów w kraju i zagranicą
  • Organizowanie odbioru sprzętu od dostawców i transportu do klientów
  • Zarządzanie ogłoszeniami na portalach
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub logistyczne)
  • Znajomość branży maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych
  • Konieczna dobra znajomość języka angielskiego,mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane kwalifikacje
  • Motywujący system wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy