Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Handlowych

Natural PolandO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów Natural Poland na wyznaczonym terenie
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i komercyjnych
  • Wyszukiwanie i monitorowanie przetargów
  • Kompleksowe przygotowanie ofert przetargowych, w tym m.in.: opracowywanie pism, projektów zapytań oraz odpowiedzi na zapytania zamawiających, analizowanie SIWZ, umów oraz innych dokumentów przetargowych
  • Współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Wysokie zdolności organizacyjne, dokładność i skrupulatność w działaniu
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktów
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, lub biegła znajomość innych języków

Mile widziane

  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów farmaceutycznych/ medycznych lub kosmetycznych

To oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca
  • Samodzielne stanowisko i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość pracy zdalnej, lub w biurze w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Natural Poland jest dystrybutorem produktów i półproduktów dla branży kosmetycznej, medycznej i spożywczej. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, od olejów spożywczych i kosmetycznych, poprzez witaminy (np. Kwas hialuronowy, B12, Koenzym Q10, Beta-karoten, Biotyna i wiele innych.), aż do środków ochrony i testów na Covid-19.

Obecnie poszukujemy samodzielnych Handlowców do sprzedaży surowców dla producentów produktów spożywczych i kosmetycznych B2B, a także osób do działu zajmującego się dystrybucją testów na Covid-19 w ramach zamówień publicznych i przetargów.

Specjalista ds. Handlowych, Białystok