Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych

Grupa Progres

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dobrze znana na rynku drukarnia etykiet, producent etykiet logistycznych i specjalistycznych oraz dostawca taśm termotransferowych, a także sprzętu do druku i aplikacji etykiet poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty do spraw handlowych.

Lokalizacja: Kruszyn Krajeński

Stanowisko: Specjalista ds. handlowych

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami,

  • realizacja przyjętej strategii sprzedaży,

  • przygotowanie kalkulacji oraz ofert handlowych dla klientów.

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży technicznej

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność negocjacji, nastawienie na cel

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Firmę,

  • premie uznaniowe za osiągnięte wyniki,

  • szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój Spółki.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informuję, iż rekrutacja jest dwuetapowa.

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy