Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlowych

  • Bytom, Piekary Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KBH AKORD sp.j.

    Solidna firma o stabilnej pozycji na rynku w dziedzinie dystrybucji wyrobów z metali nieżelaznych z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika do biura handlowego w oddziale spółki w Piekarach Śląskich

    Miejsce pracy: Bytom (okolice), Piekary Śląskie

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klienta ( przyjmowanie zamówień,fakturowanie,prace biurowe )
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • opieka nad obecnymi klientami
    • budowanie relacji z klientami
    • pomoc i doradztwo techniczne
    • przygotowanie ofert handlowych
    • negocjacje handlowe

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (min. średnie)
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • znajomość języka angielskiego  mile widziana
    • prawo jazdy kategorii B
    • obsługa komputera

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.