Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. handlowych

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o 40-letniej tradycji, lider w branży zoologicznej na rynku polskim, w związku z dynamicznym
    rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chorzów
    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Min. 3 letnie doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze klienta
    • Dobra znajomość obsługi programu EXCEL, poczty e-mail
    • Dobra obsługa programu sprzedażowego
    • Znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem
    • Współpraca z firmami transportowymi i kurierskimi
    • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:
    • Dokumentowanie obrotu towaru krajowego – fakturowanie, przyjmowanie zamówień, wysyłanie towarów w terminach uzgodnionych z odbiorcami
    • Bieżąca współpraca i wsparcie Przedstawiciela Handlowego w powierzonym regionie
    • Informowanie i skłanianie nabywców do kupna produktów, w tym szczególnie nowych produkowanych
      i wprowadzanych na rynek
    • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentów rozliczeniowych
    • Dostarczanie przyszłym klientom podstawowych informacji dotyczących charakterystyki sprzedawanych produktów
    • Przekazywanie reakcji i wymagań od odbiorców naszych produktów
    • Zbieranie informacji o zapotrzebowaniu i zapasach określających ilość potrzebnych surowców niezbędnych do wytwarzania produktów
    • Uczestnictwo na terenie kraju w organizowanych giełdach towarowych i wystawowych
    • Sporządzanie zestawień sprzedażowych o osiągniętych dochodach na giełdach towarowych i targach
    Oferujemy:
    • Profesjonalne wdrożenie w siedzibie naszej firmy oraz merytoryczne wsparcie Zespołu
    • Pracę stacjonarną w godzinach od pon. do czw.: 7.30 do 16.00; piątki: 7.00 do 13.00
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia obejmujące system premiowy
    • Przyjazną i motywującą atmosferę pracy
    • Bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, wycieczka integracyjna

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.
    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.