Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

META-ZEL Sp. z o.o.O firmie

META-ZEL Sp. z o.o.

Strefowa 7

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • współpracę z dostawcami – pozyskiwanie i wybór najkorzystniejszych ofert

  • dokonywanie zakupów, weryfikację dokumentów i rozliczanie faktur

  • współpracę z klientami firmy – przygotowywanie wysyłek, wystawianie dokumentów handlowych, organizację logistyki dostaw

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego – dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: handel międzynarodowy, logistyka, transport

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny z uwagi na współpracę z klientami z zagranicy

  • umiejętności obsługi komputera, pakietu MS Office – dodatkowym atutem będzie znajomość systemu CDN XL

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy, komunikatywności i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie produkcyjnej na umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

CV, list motywacyjny i kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje należy kierować w terminie do 11.06.2021 r. poprzez przycisk "aplikuj"