Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

CHEM-GLAS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

CHEM-GLAS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Skiereszewo 19a

Gniezno

CHEM-GLAS Sp. z o.o. Sp. k., firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się, wysoce cenionym dostawcą opakowań szklanych oraz surowców chemicznych. Współpracujemy z przemysłem szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży,
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych, ofert handlowych oraz umów,
  • aktywny udział w postępowaniach przetargowych,
  • współtworzenie planów sprzedażowych i realizacja celów,
  • budowanie relacji z Klientami opartych na zasadach partnerstwa,
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa Klienta,
  • wsparcie biura handlowego w codziennej pracy operacyjnej,
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji handlowej z zachowaniem właściwego obiegu dokumentów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • gotowości do odbywania wyjazdów służbowych,
  • chęć rozwoju oraz zaangażowania, zorientowanie na pracę zespołową,
  • umiejętność samodzielnego planowania oraz organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel, Power Point),
  • znajomość platformy Insert będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz premię motywacyjną,
  • odpowiedzialne stanowisko połączone z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • pracę pełną wyzwań w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku, ceniącej kreatywność pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami. Administratorem danych osobowych jest Chem-Glas Sp. z o.o. sp. k., adres: Skiereszewo 19A, 62-200 Gniezno. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas trwania rekrutacji lub rekrutacji uzupełniającej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy