Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych (K/M) – segment zabawek

AB S.A.

  • Magnice (pow. wrocławski)

    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka nad klientami firmy Rekman,

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami i rozwój sprzedaży,

  • samodzielne prowadzenie negocjacji cenowych oraz przygotowywanie ofert handlowych,

  • monitorowanie rynku oraz konkurencji,

  • rzetelne i terminowe przygotowywanie raportów,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • udział w targach branżowych oraz szkoleniach.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży (mile widziane doświadczenie w rynku zabawek),

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem, z łatwość dopasowywania rozwiązania do jego potrzeb,

  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,

  • zorientowanie na cel i samodzielność w działaniu,

  • komunikatywność i otwartość,

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności Excel).

To oferujemy

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,

  • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy,

  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,

  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji),

  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

AB S.A.

Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, rozwiązaniami cloud computing, AGD, zabawek oraz usług. Grupa AB to największa sieć dystrybucji w regionie CEE – firma posiada 16 500 partnerów handlowych, a w stałej ofercie spółki znajduje się 96 000 produktów 800 światowych marek.

Już od 30 lat AB S.A. jest docenianym partnerem w biznesie, którego wyróżnia wysoka jakość współpracy z klientami, stabilna pozycja finansowa i wysoki poziom zarządzania przedsiębiorstwem. Silna pozycja na rynku jest stale potwierdzana licznymi certyfikatami i nagrodami. (www.ab.pl).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Specjalista ds. handlowych (K/M) – segment zabawek” w tytule maila za pośrednictwem przycisku Aplikuj.