Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych

DTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.

  • Obsługa Klienta w zakresie doradztwa i sprzedaży.

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych, przyjmowanie zamówień.

  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Regularne sporządzanie raportów.

  • Reprezentowanie oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji z Klientami.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży materiałów eksploatacyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Profesjonalne narzędzia pracy.

DTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych oraz serwisu drukarek.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. handlowych.

Przewiń do profilu firmy