Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

Vetoquinol Biowet

Gorzowska 11A

Kłodawa (pow. gorzowski)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta:

  • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

  • aktywna promocja produktów przez telefon

  • pozyskiwanie zamówień od klientów

  • windykacja należności

  • Wystawianie faktur

  • Koordynowanie procesu zwrotów i wystawianie faktur korygujących

  • Obsługa systemu JDE

  • Sporządzanie i dystrybucja dokumentacji oraz raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi klienta

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

  • Wysokie umiejętności w zakresie obsługi klienta

  • Praktyczne umiejętności sprzedażowe

  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu Microsoft Office: Outlook, Excel, Word)

  • Nastawienie zadaniowe oraz orientacja na wyniki

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Doskonałe zdolności organizacyjne

  • Rzetelność, sumienność i dokładność oraz entuzjazm

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów farmaceutycznych (weterynaryjnych)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (na zastępstwo)

  • Wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego

  • Zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy i dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt.

Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

Przewiń do profilu firmy