Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

PLATINET S.A.O firmie

  • Tadeusza Śliwiaka 48
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

PLATINET S.A.

Tadeusza Śliwiaka 48

Kraków

Platinet S.A. to założona w Polsce, międzynarodowa firma z branży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Przez ostatnią dekadę wypracowaliśmy najwydajniejsze standardy biznesowe, które pozwalają nam działać na całym świecie i zarządzać portfolio ponad 3 000 produktów z siedzib w Europie, USA i Chinach. Nasze produkty sprzedajemy pod markami Platinet, Omega i VARR w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jeśli jesteś pasjonatem nowinek technologicznych i gadżetów - w tej pracy możesz połączyć swoje zainteresowania z ciekawą pracą w międzynarodowym zespole.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, jesteś otwarty na innowacyjne projekty i chcesz wspólnie z nami brać udział w technologicznej rewolucji, to aplikuj na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów, kontrola i analiza transakcji
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Obsługa sklepu internetowego i platformy B2B
  • Wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie wizerunku firmy i produktów
  • Reprezentowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych

Szukamy pasjonatów, osób prawdziwie zainteresowanych nowościami, mających wiedzę i motywację do samorozwoju. Z doświadczeniem i znajomością rynku elektroniki użytkowej, produktami elektrycznymi lub AGD.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży akcesoriów komputerowych, RTV i AGD
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • prawo jazdy kategorii B
  • biegła obsługa komputera
  • łatwość w przyswajaniu informacji oraz umiejętność nauki obsługi nowego oprogramowania
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy
  • komunikatywność, punktualność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: stałe wynagrodzenie + system premiowy zależny od wyników pracy
  • Pracę w biurze handlowym w Krakowie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy