Ta oferta pracy jest nieaktualna od 528 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 24.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AxxonSoft Polska Sp. z o.o.

    AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management). Produkt służy do zarządzania obrazem w systemach CCTV IP, telewizji analogowej oraz do integracji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, PPOŻ, DSO i inne). AxxonSoft istnieje na rynku ponad 10 lat. Zatrudnia ponad 350 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiada ok. 50 oddziałów na całym świecie i współpracuje z ponad 2500 przedsiębiorstwami zajmującymi się systemami bezpieczeństwa.

    Obecnie Polski oddział firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Promowanie systemów oferowanych przez firmę;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
    • Przygotowywanie kompleksowych ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
    • Regularne umacnianie relacji z klientami;
    • Udział w targach branżowych, prezentacjach, konferencjach.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży systemów z zakresu branży niskoprądowej (CCTV, KD, SSWiN);
    • Mobilność;
    • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku;
    • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji;
    • Różnorodność wykonywanych czynności;
    • Przyjazną atmosferę w pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz prowizję;
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer);
    • Szkolenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AxxonSoft Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.