Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Handlowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARCUS SA, spółka notowana na GPW w Warszawie, lider rynku zarządzania dokumentem,
    korespondencją oraz integracji systemów IT
    w związku z rozwojem, poszukuje Pracowników na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
    Miejsce pracy: Kraków
    [nr ref: SH/01/2018]

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • Realizacja sprzedaży produktów i usług Spółki w Regionie w ramach powierzonego budżetu
    • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji biznesowych
    • Umiejętne dopasowywanie oferty Spółki do potrzeb Klienta oraz zapewnianie doradztwa w zakresie rozwiązań optymalizujących zarządzanie korespondencją oraz obieg dokumentów
    • Przygotowywanie planów i raportów wyników pracy

    Oczekiwania od Kandydatów:

    • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (doświadczenie w sprzedaży urządzeń biurowych, nowoczesnych technologii lub rozwiązań IT będzie atutem)
    • Skuteczność w umawianiu spotkań handlowych i negocjacjach
    • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
    • Zorientowanie na osiąganie założonych celów handlowych
    • Otwartość na ciągłą naukę i poznawanie nowych zagadnień technologicznych
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

    Oferujemy:

    • Dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę i wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od wiedzy i doświadczenia
    • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny OK System)
    • Szkolenia produktowe i handlowe

    W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem poniższej Aplikacji, koniecznie z numerem referencyjnym w temacie maila.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Arcus S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).