Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. handlowych

Maxsol Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii pozyskiwania nowych klientów,

  • przeprowadzanie audytów obiektów,

  • spotkania z potencjalnymi klientami, negocjacje handlowe,

  • przygotowanie ofert na podstawie zapytań telefonicznych i mailowych,

  • badanie potrzeb klientów i dobieranie optymalnego systemu dostosowanego do ich potrzeb,

  • raportowanie działań,

  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • kultura osobista, komunikatywność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód na początek,

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży,

  • udokumentowane wyniki sprzedażowe lub referencje,

  • zainteresowanie tematyką PV,

  • uczciwość wobec klientów i współpracowników,

  • realizowanie planów sprzedażowych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,

  • oferowanie produktów dobrej jakości: moduły Longi Solar, falownik Huawei,

  • dostarczanie leadów sprzedażowych,

  • konkurencyjne ceny: 40 000 zł brutto za instalację o mocy 10kW,

  • wsparcie działu projektowego oraz wsparcia sprzedaży,

  • atrakcyjny system prowizji bez górnego limitu.

  • forma zatrudnienia zależna od Kandydata: zlecenie lub kontrakt B2B,

  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym materiały reklamowe i szkolenia,

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Maxsol Sp. z o.o.

Szukasz rozwijającej pracy?

Cenisz sobie dużą swobodę w organizacji czasu pracy?

Chcesz brać czynny udział w zmienianiu Ziemi

w lepsze miejsce do życia?

Dołącz do nas!

MaxSol to firma zorientowana na kompleksową realizację systemów fotowoltaicznych. Klienci decydujący się na współpracę z nami, otrzymują w rozsądnej cenie usługi na wysokim poziomie oraz komponenty renomowanych producentów. Tym co nas wyróżnia, są konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre komponenty montażowe.

Przewiń do profilu firmy