Oferta pracy

Specjalista ds. Handlowych

TIM S.A.O firmie

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów, także w zakresie doradztwa technicznego

  • sprzedaż produktów firmy

  • wspieranie klientów we wdrażaniu technicznych rozwiązań preferowanych przez TIM

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • monitorowanie i analizowanie lokalnego rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (minimum rok)

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych

  • otwartość na poszerzanie wiedzy z zakresu elektrotechniki

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i chęć do współpracy

  • decyzyjność i odpowiedzialność

  • wysoka motywacja i poziom zaangażowania do pracy

Mile widziane

  • znajomość branży elektrycznej i zagadnień związanych z elektrotechniką

To oferujemy

  • pracę u lidera ecommerce B2B w Polsce, która łączy stabilność zatrudnienia z nowoczesnym modelem biznesowym

  • ciekawe i innowacyjne projekty

  • dostęp do zaawansowanych technologii

  • stała możliwość nauki i rozwoju

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop