Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych

Fibre System Sp. z o.o.

8 00015 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie projektów i inwestycji budowlanych na terenie całego kraju,

  • nawiązywanie długotrwałych kontaktów z inwestorami, inwestorami zastępczymi, generalnymi wykonawcami i podwykonawcami,

  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy,

  • przygotowanie ofert,

  • negocjowanie warunków umów handlowych,

  • monitorowanie działań firm konkurencyjnych,

  • raportowanie o realizacji założonych celów.

Nasze wymagania

  • chęć do ciężkiej pracy za godziwe wynagrodzenie

  • doświadczenie życiowe

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: inżynier budownictwa, specjalizacja- konstrukcje inżynierskie

  • znajomość relacji Generalny Wykonawca-Podwykonawca w rynku magazynowym

  • umiejętność prowadzenia spotkania handlowego wraz z procesem negocjacji

  • inicjatywa, zaangażowanie, dynamizm w działaniu,

  • biegła obsługa komputera AUTO-CAD, EXCEL

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w trakcie spotkań

  • znajomość rynku budowlanego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • dużą samodzielność

  • niezbędne narzędzia pracy

  • adekwatne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Fibre System specjalizuje się w wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowych. Rocznie realizujemy ponad 50 projektów. Posiadamy 20-letnie doświadczenie. Marka i stabilny rozwój ugruntowały nas na pozycji lidera branży.

Przewiń do profilu firmy