Oferta pracy

Specjalista ds. handlowych

Lubelskie Centrum OkienO firmie

Lubelskie Centrum Okien

Bursaki 18

Lublin

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych w zakresie : wymiany stolarki okiennej i drzwiowej PCV, drewno, aluminium oraz bram garażowych, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Posiadamy salon w Lublinie przy ul. Bursaki 18
Poszukujemy pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

  • doradztwo w zakresie doboru stolarki okiennej, drzwiowej  i innych  oferowanych przez firmę produktów
  • realizacja planu sprzedaży
  • bieżące raportowanie i tworzenie bazy danych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji z klientem
  • duża samodzielność i kreatywność w działaniu

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w branży ogólnobudowlanej lub stolarki otworowej, ale nie jest to warunek konieczny
  • gotowości do wyjazdów służbowych - prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych, zaangażowania, samodzielności, dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • niezbędne narzędzia pracy : samochód, telefon, komputer
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

ul. Bursaki 18
20-150 Lublin
tel. 512 133 130

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy