Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. handlowych

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Mełgiewska 7b
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.

Mełgiewska 7b

Lublin

Dystrybutor glazury, ceramiki i armatury, laureat nagrody głównej Salon Roku 2017, 2018, 2019, 2020 województwa lubelskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów
  • przygotowanie ofert dla klientów
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie dokumentów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • komunikatywność
  • miła aparycja
  • uczciwość
  • optymizm
  • odpowiedzialność
  • umiejętność organizowania własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • progresywny system wynagrodzeń
  • profesjonalne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub do siedziby firmy ul. Mełgiewska 7b, 20-209 Lublin

Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne