Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEMAR Electric Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych – Market

LEMAR Electric Sp. z o.o.

  • Katowicka 104, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Katowicka 104

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży hurtowej jak i detalicznej

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami

  • Tworzenie ofert handlowych i przetargowych

  • Prawidłowe przygotowywanie kalkulacji cenowych

  • Realizacja zamówień kontrahentów, klientów zgodnie z zawartymi umowami przetargowymi lub innymi dokumentami uzasadniającymi dokonanie zakupu materiału

  • Podejmowanie decyzji co do sposobu oraz zakresu realizowania zamówień sprzedaży

  • i zakupu nie wybiegających poza zakres czynności

  • Wystawianie faktur sprzedażowych zgodnych ze stanem faktycznym

  • Promocja firmy na zewnątrz

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej

  • samodzielność

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • dynamizm i pasja w realizacji zadań

  • znajomość branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • szkolenia

  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę w zespole