Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Handlowych - obszar IT

B&B Jacek BaronO firmie

B&B Jacek Baron

Walentego Roździeńskiego 2a

Piekary Śląskie

ODDYCHAMY PASJĄ
WSPIERAMY TWÓJ BIZNES
SIĘGAMY PO BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA

Firma B&B istnieje już od kilkunastu lat. W gronie naszych klientów są polskie firmy, a także instytucje publiczne

Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, aby dostarczać najwyższej jakości usługi informatyczne wspomagające procesy biznesowe w zakresie outsourcingu i doradztwa IT, ciągłości działania i bezpieczeństwa informacji.

D L A C Z E GO B&B?

PASJA OZNAKĄ JAKOŚCI W wykonywaną pracę wkładamy całe serce. Dzięki temu jakość świadczonych przez nas usług od zawsze jest na najwyższym poziomie.

OTWARTOŚĆ I ZAUFANIE Pragniemy, aby współpraca z nami opierała się na zaufaniu. Dialog, uczciwość i wzajemny szacunek stanowią podstawy dobrej relacji.

ZAANGAŻOWANIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ Pracujemy z entuzjazmem i angażujemy się wyjątkowo mocno. We wszystkim, co czynimy, chcemy dać z siebie wszystko.

ROZWÓJ Znamy się na tym, co robimy i lubimy to, co robimy, dlatego stale się rozwijamy jako profesjonaliści.

SUKCES W SILE ZESPOŁU Wspólnie świętujemy sukcesy, wyciągamy wnioski z błędów, pomagamy sobie na co dzień. Nasza współpraca i wzajemne wsparcie to klucz do sukcesu.

Bezpieczeństwo IT nie skrywa przed Tobą tajemnic? Posiadasz wiedzę w zakresie zagadnień bezpieczeństwa sieciowego i jesteś gotowy ją zgłębić? Komunikacja to dla Ciebie bułka z masłem?

Doskonale, to znaczy, że właśnie Ciebie poszukujemy

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych,
  • samodzielne poszukiwanie nowych Klientów (prospecting) – sektor public i MŚP,
  • profesjonalna, kompleksowa obsługa Klientów biznesowych (kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania f2f / online),
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów biznesowych oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT,
  • przygotowanie ofert handlowych i ich monitorowanie,
  • negocjacje warunków handlowych z Klientami i Dostawcami,
  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży,
  • monitoring oraz analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • współpraca z producentami, dystrybutorami i dostawcami zewnętrznymi firmy,
  • bieżąca praca w systemie CRM,
  • współtworzenie marki i kreowanie wizerunku firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w firmie o podobnym profilu – sprzedaż produktów klasy enterprise (serwery, macierze, sieci) oraz usług serwisowych, wiedza na temat technologii informatycznych i bezpieczeństwa sieciowego,
  • umiejętność pracy w grupie, • umiejętność priorytetyzacji zadań oraz determinacji w ich realizacji,
  • komunikatywność oraz nastawienie na cel,
  • chęć ciągłego rozwoju,
  • duża dbałość o szczegóły.

DODATKOWE ATUTY:

  • znajomość zintegrowanych systemów bezpieczeństwa UTM/NGFW,
  • znajomość rozwiązań do zabezpieczeń stacji roboczych,
  • znajomość rozwiązań infrastruktury sieciowej (przełączniki sieciowe) i serwerowe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę po pozytywnej ocenie okresu próbnego, z nastawieniem na długoterminowość,
  • atrakcyjną formę wynagrodzenia opartą na podstawie i prowizji,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • udział w szkoleniach produktowych i pozyskiwanie wiedzy na temat oferowanych usług i rozwiązań,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),
  • niekorporacyjną kulturę pracy,
  • elastyczne godziny pracy (7:00-16:30).

U NAS KAŻDA WAŻNA RZECZ ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY.

JEŚLI PRACA W B&B TO JEST TO, CZEGO CHCESZ SPRÓBOWAĆ - ZRÓB PIERWSZY KROK W STRONĘ SPOTKANIA I WYŚLIJ NAM SWOJE DOKUMENTY APLIKACYJNE I ZOSTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ.

Ogłoszenie archiwalne